İyi Dersler Şoför Amca Projesi Afiş Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi.

İyi Dersler Şoför Amca Projesi Afiş Yarışması Ödül Töreni Gerçekleştirildi.<br/><br/>

“İyi Dersler Şoför Amca” projesi kapsamında, ilkokul 4. sınıf öğrencileri arasında gerçekleştirilen afiş yarışması ödülleri dağıtıldı.

Michelin’in Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ile işbirliği ile ve Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında yürüttüğü “İyi Dersler Şoför Amca” projesi kapsamında, ilkokul 4. sınıf öğrencileri arasında gerçekleştirilen afiş yarışması ödülleri dağıtıldı. Yarışmada dereceye giren öğrenciler, 12 Mayıs Perşembe günü Kastamonu ili, İnebolu ilçesi, Hüseyin Avni İlkokulunda gerçekleştirilen törenle açıklandı. Yarışmanın birincisi olan öğrenci, sınıf öğretmeni ve okulu, il ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleşen törende ödüllerini aldılar.

İyi Dersler Şoför Amca projesi kapsamında trafik güvenliği konusunda aldıkları eğitimlerin ardından afişlerini resmeden çocuklar için gerçekleştirilen törene İl Jandarma Asayiş Şube Müdürü Yarbay Emrah Baha HASANÇAVUŞOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar DOLAPÇI, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Cihan AKTAŞ, İnebolu İlçe Jandarma Komutanı Gökhan TAŞKIN, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’ndan Erkan ÇÖLKUŞU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet KARGI ve Michelin Türkiye Basın İlişkileri Müdürü Selen MURATOĞLU katılım gösterdi.

Michelin Türkiye Basın İlişkileri Müdürü Selen MURATOĞLU yaptığı konuşmada “Afiş yarışmamıza eser gönderen tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerine, trafik güvenliği konusunda duyarlılık gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca, yarışmanın kazananlarını kutluyorum. İleride iyi birer tasarımcı veya iletişimci olmalarını temenni ediyorum. Michelin olarak, taze zihinlere trafik güvenliği tohumu ekmekten mutluluk duyuyoruz.” ifadeleriyle duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Emniyet kemeri demek kesintisiz güvenlik demek

2016 İyi Dersler Şoför Amca Afiş Yarışması 2. si

Tülay Yazar Ankara Çaldağ İlkokulu

Haberler & Duyurular

"İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Başladı!

İlkokul 4. sınıf öğrencileri, trafik güvenliği konusunda yetişkinlerden beklentilerini ifade edecekler. Bu yarışma, Trafikte Sorumluluk Hare…gi edinebileceğiniz yarışma şartnamesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Şartnamesi (0.2 MB)

18.03.2015

DEVAM

"İyi Dersler Şoför Amca" Afiş Yarışması Sonuçlandı.

İlkokul 4. sınıf öğrencileri, trafik güvenliği konusunda yetişkinlerden beklentilerini ifade ettiler. Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında…ci üçüncü olmuştur. Ödül kazanan tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerini ve okullarını tebrik eder, tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

28.04.2015

DEVAM

İyi Dersler Şoför Amca 2014-2015 Uygulamaları Başarıyla Tamamlandı

Taşımalı eğitim servis şoförlerinin trafik güvenliği, iletişim ve ilk yardım konularında kapasitelerini geliştirmeyi amaçlayan İyi Dersl…ılması amacıyla gerçekleştirilen İyi Dersler Şoför Amca projesi, 2014-2015 eğitim öğretim yılında hedeflerine başarıyla ulaşmıştır.

22.07.2015

DEVAM